Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Sistem Bilişim & Bilgisayar & Güvenlik Sistemleri

(bilgindenbilgiler@gmail.com)

"EN GEÇ 10 DAKİKA İÇERİSİNDE DÖNÜŞ SAĞLIYORUZ"

YAZILIM

PHP 

Gazi Soft V5 Full / Lisanslıdır.

BARINDIRMA

  

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
bilgindenbilgiler@gmail.com

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
memursitesi.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2019 memursitesi.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. memursitesi.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar memursitesi.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the memursitesi.net However, sometimes the memursitesi.net uses third parties to process your information. memursitesi.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the memursitesi.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the memursitesi.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the memursitesi.net and its services. When you use memursitesi.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the memursitesi.net cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan memursitesi.net’in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgindenbilgiler@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dışişleri Bakanlığı Irak'a gidecekleri uyardı
Dışişleri Bakanlığı Irak'a gidecekleri uyardı
Bakanlıktan U-ETDS açıklaması
Bakanlıktan U-ETDS açıklaması